מוזיאון הלובר – כרטיסי כניסה ומידע חשוב למטיילים

הלובר, פריז

מוזיאון הלובר – כרטיסי כניסה ומידע חשוב למטיילים

מוזיאון הלובר הינה אחד המוזיאונים הוותיקים והגדולים בעולם, והגדול ביותר בפריז. כמו שכולנו יודעים, מוצגות בו חלק מהיצירות הכי מפורסמות בעולם, כולל המונה ליזה, והוא מוזיאון האמנות עם מספר המבקרים העולמי הגדול ביותר בכל שנה!

מבנה המוזיאון עצמו מפואר ומרשים ביותר, וזה הגיוני אם זוכרים ששימש בעבר כארמונם של מלכי צרפת. גם הכניסה הראשית, פירמידת הזכוכית האייקונית, מצטלמת נהדר.

שימו לב לרכוש כרטיסים שיבטיחו שלא תתינו יותר מדי זמן בתור הארוך בכניסה.
לרכישת כרטיס לכניסה מהירה ללובר לחצו כאן. הכרטיס מבטיח כניסה תוך 30 דקות מרגע ההגעה.

לובר פריז
צילום: נעה רוס

רכישת כרטיסים למוזיאון הלובר

למי שרוצה כרטיס עם הדרכה ישירה אל המונה ליזה לחצו כאן. הכרטיס כולל דילוג על התור בכניסה, ואחרי שתראו אותה, תוכלו להמשיך להסתובב במוזיאון להנאתכם.

למי שרוצה סיור מודרך שמציג את היצירות המרכזיות והמפורסמות במוזיאון, לחצו כאן. גם כרטיס זה כולל דילוג על התור.  

סיור למשפחות במוזיאון הלובר

אפשר בקלות לבלות במוזיאון חצי יום ואף יום שלם, אך רוב הילדים בוודאי יסתפקו בביקור קצר יותר. כשהייתי בגיל העשרה רציתי רק לראות את המונה ליזה ולדלג באלגנטיות על כל השאר… אך אם תיקחו סיור משפחתי מודרך, גם ילדים חסרי סבלנות יוכלו להתחבר ולהתעניין ביצירות השונות. אורכו התחום של הסיור גם הוא תורם לבילוי בדיוק באורך המתאים, ונשארים עם טעם של עוד.

לרכישת כרטיס כניסה ללובר כולל סיור מודרך המותאם לילדים לחצו כאן.

אם אתם משפחה גדולה או כמה משפחות יחד אז לחצו כאן לרכישת סיור מודרך משפחתי.

מוזיאון אמנות מרכזי נוסף בפריז הוא מוזיאון ד'אורסיי, שבו מוצגות בעיקר יצירות צרפתיות  מהמאה ה-19 ותחילת המאה ה-20. בין האמנים המרכזיים פה ניתן למצוא את מונה, סזאן, דגה ורנואר.  

למשפחות אמנותיות במיוחד, ניתן לרכוש כרטיס משולב ללובר, למוזיאון ד'אורסיי ולמרכז פומפידו, כדי לסדר לעצמכם ביקור פריזאי מלא אמנות!

לרכישת כרטיס כניסה משולב ללובר, מוזיאון ד'אורסיי ומרכז פומפידו, לחצו כאן.

סיפורו של הלובר

ההיסטוריה של המבנה החלה במאה ה-12 וכבר מאז שלט בנוף של מרכז פריז. המבנה הנוכחי התפתח מארמון שהחל להיבנות במאה השש-עשרה בימי שלטונו של פרנסואה הראשון. לאורך ההיסטוריה עבר המבנה שינויים משמעותיים כדי להתאים למלכים שונים לאורך הדורות. בשנת 1793 הוא פתח את שעריו באופן רשמי כמוזיאון ציבורי במהלך המהפכה הצרפתית, וסימנה נקודת מפנה בתולדותיו. הפיכתו מארמון מלכותי למוזיאון מפואר לא הייתה מתאפשרת ללא השפעתו של נפוליאון בונפרטה. ככל שהרחיב את האימפריה שלו, צבר נפוליאון אוסף מרשים של יצירות אמנות ממדינות כבושות שונות. רבות מיצירות המופת הללו מצאו את ביתן בלובר, והפכו אותו למרכז בינלאומי לאמנות ותרבות. לאחר תבוסתו בווטרלו והגלות שלאחר מכן, רבות מיצירות האמנות שנתפסו הוחזרו לארצותיהם המקוריות, אך המוניטין של הלובר כמוסד תרבותי ראשון במעלה נותר על כנו.

כתבות נוספות למטיילים בפריז

כתבות נוספות באתר שיעזרו לכם בתכנון החופשה בפריז:

ביקרתם במוזיאון הלובר? נשמח שתוסיפו את חוות דעתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים טיפים שווים?

יאללה, שלחי לי לאימייל...

דילוג לתוכן