פארק השעשועים אפטלינג

רכבת הרים בפארק השעשועים אפטלינג

פארק השעשועים אפטלינג

פארק השעשועים אפטלינג הוא המקום המושלם לביקור כשמטיילים בהולנד עם ילדים. זה פארק שעשועים בנושא אגדות, שמעיר לחיים אגדות וסיפורי עמים. הפארק מציע שילוב של פנטזיה והרפתקאות הפונה לילדים ולמבוגרים כאחד. הוא נמצא כשעה וחצי נסיעה מאמסטרדם, בעיר קאטשאובל (Kaatsheuvel), וניתן להגיע אליו ברכבת ובאוטובוס מאמסטרדם, או בהסעה הלוך וחזור שכוללת כרטיס כניסה לפארק ומורידה מכם את הצורך לדאוג לתחבורה.

לחצו כאן לרכישת כרטיסים לפארק אפטלינג

מסלול אבובים בפארק השעשועים אפטלינג

פארק השעשועים אפטלינג

הפארק הוא אחד מהראשונים שנפתחו בעולם, וקיים כבר מעל 70 שנה! הוא בעל קונספט ייחודי המבוסס כאמור על סיפורי אגדות וממוקם בפארק ירוק ומיוער עם בריכות והרבה מקום פשוט ליהנות מהטבע. ובכך ייחודו לעומת פארקי שעשועים אחרים. יש פה 6 רכבות הרים ועוד מגוון מתקנים, המחולקים ל-5 ממלכות, כגון ממלכת הפיות, ממלכת ההרפתקאות וממלכת הפנטזיה. ואם התעייפתם תמיד יש פה המון מקום לפיקניק! הפארק גדול מאוד ולכן לא עמוס עד אפס מקום רוב הזמן, ובכל מקרה מומלץ לעבור בין המתקנים "מהסוף להתחלה", כדי לנוע נגד ההמון – התחילו במתקנים הרחוקים יותר משער הכניסה, ונועו לכיוון הכניסה לאט לאט. שעות הפתיחה הן בכל ימי השנה, החל מ-10:00 ולפחות עד 18:00, ובקיץ שעת הסגירה מאוחרת יותר. זהו פארק קסום ומיוחד, שכל בני המשפחה, בכל גיל, יאהבו ולא ירצו לעזוב!

לרכישת כרטיסים כולל הסעה הלוך חזור מאמסטרדם.

טיפים למבקר בפארק

הפארק גדול מאוד ולכן לא עמוס עד אפס מקום רוב הזמן. עם זאת, כמו כל פארק שעשועים פופולארי, אתם צריכים לקחת בחשבון זמני המתנה ארוכים למתקנים המבוקשים. אנחנו ממליצים להימנע במידת האפשר מהגעה אליו בסופי השבוע או בחגים מקומיים. בכל מקרה מומלץ לעבור בין המתקנים "מהסוף להתחלה", כדי לנוע נגד ההמון – התחילו במתקנים הרחוקים יותר משער הכניסה, ונועו לכיוון הכניסה לאט לאט. בנוסף, אנחנו ממליצים לסמן מראש אטרקציות שרוצים לבקר בהן ולתכנן מסלול בפארק בהתאם. הפארק פתוח כל השנה, מדי יום החל מ-10:00 ולפחות עד 18:00, ובקיץ שעת הסגירה מאוחרת יותר.

זהו פארק קסום ומיוחד, שכל בני המשפחה, בכל גיל, יאהבו ולא ירצו לעזוב!

לחצו כאן לרכישת כרטיסים לפארק אפטלינג

לחצו כאן לרכישת כרטיסים מוזילים לפארק אפטילנג ומוזיאון מאדם טוסו

כתבות נוספות לטיול בהולנד

לפניכם כתבות נוספות שיעזרו לכם לתכנן את הטיול שלכם בהולנד:

ביקרתם בפארק אפטלינג? כתבו לנו בתגובות על החוויה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים טיפים שווים?

יאללה, שלחי לי לאימייל...

דילוג לתוכן