אוטובוס התיירים של דבלין Hop On Hop Off

אוטובוס התיירים של דבלין

אוטובוס התיירים של דבלין Hop On Hop Off

אם אתם מבקרים בדבלין לראשונה ורוצים לראות את כל אתרי החובה של העיר, הדרך הכי טובה והכי יעילה לעשות את זה היא לקפוץ על אחד מאוטובוסי ה-Hop On Hop Off של העיר ולעבור בכל תחנות החובה של העיר. אוטובוס התיירים של דאבלין מאפשר להגיע למספר גדול של אתרים בזמן קצר. הכרטיס לאוטובוס תקף ל-24 או 48 שעות (תלוי בכרטיס שבחרתם). ניתן לרדת ולעלות על האוטובוס כמה שרוצים, באמצעות כל אחת מהתחנות שלו.

לחצו כאן לרכישת כרטיסים.

קווי מסלול של אוטובוס התיירים

כאמור אוטובוס התיירים של דבלין הופ און הופ אוף נועד כדי לקחת תיירים אל האטרקציות המובילות בעיר, הרעיון העומד מאחורי האוטובוס ואפשר להבין זאת כבר בשמו, הוא שאתם יכולים לעלות ולרדת בכל תחנה שתבחרו מתי שאתם רוצים.

תחנות אוטובוס התיירים בדבלין

בדבלין יש מספר חברות שמפעילות אוטובוס תיירים, לכל אחד מהם מסלול משלו.
תוכלו כאן לראות את המסלולים ולהזמין כרטיסים:

מידע חשוב על אוטובוס התיירים

כמה עולה הסיור באוטובוס? המחירים מתחילים ב-29 יורו, תלוי איזה כרטיס מזמינים. יש כרטיסים רק לאוטובוס ויש כרטיסים שמשלבים גם מהאטרקציות שיש לעיר להציע. הכרטיסים ניתן לביטול ללא עלות עד 24 שעות מראש.

איפה אפשר לקנות כרטיסים לסיורים? ניתן לרכוש את הכרטיסים ביום בו תרצו לטייל בדלפקי החברה או אצל נציגי החברה שלרוב מסתובבים באתרי התיירות השונים בעיר ובתחנות העצירה של אוטובוסי ה-Hop-on Hop-off.
קחו בחשבון שייתכן שלא ישארו כרטיסים באותו יום בגלל העומס. לכן כדאי לתכנן את הטיול מראש, ולהזמין כרטיסים אונליין ליום שתרצו את הסיור.

איך לממש את הכרטיס? ניתן לעלות עם הכרטיס שרכשת באינטרנט לאוטובוס בתחנה המוצא, בעלייה לאוטובוס תציגו את הכרטיס האלקטרוני על מנת שיסרקו אותו.

הדרכה: כל מי שרכש כרטיס לאוטובוס התיירים מקבל אוזניות לשימוש באוטובוס דרכן ניתן לשמוע הסברים על המקומות שעוברים בכמה שפות.

חשוב לדעת על אוטובוס התיירים דבלין:

מסלול הטיול נתון לשינויים בהתבסס על אירועים המתקיימים בעיר, כגון הפגנות, אירועי ספורט, אירועי תרבות ועבודות ציבוריות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים טיפים שווים?

יאללה, שלחי לי לאימייל...

דילוג לתוכן