שייט תעלות באמסטרדם

שייט תעלות באמסטרדם

שייט תעלות באמסטרדם

שייט תעלות היא דרך חווייתית במיוחד, למבוגרים וילדים, לראות את אמסטרדם וליהנות תוך כדי כך מרוח בשיער. באמצעות השייט אפשר ממש להכיר את העיר מקרוב, על הישן והחדש שבה, בלי לכתת רגליים. שייט תעלות באמסטרדם היא חוויה מיוחדת במינה ומתאימה לכל גיל. ואכן מגוון האופציות לשייט ענק, כך שכל אחד יכול למצוא את השייט שהכי מתאים לו.

שייט תעלות לילי באמסטרדם

סוגים של שייט תעלות באמסטרדם

שייט תעלות היא אחת האטרקציות המובילות בעיר. תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגים מלבד השייט הרגיל. למשל שייט לילי רומנטי, שייט מודרך או שייט שכולל ארוחה מפנקת.

בשייט הזה תעלו על סירה כתומה מרובת חלונות ותצאו למסע שמתחיל באמסטרדם של ימי הביניים, עם בתים נוטים על צידם, וממשיך במפגש עם נהר האמסטל ועם בתי תעלה שהיו מפוארים במיוחד לזמנם. השייט עובר בתצפית על בית אנה פרנק ועוד אתרים מרכזיים בעיר. לאורך כל השייט אתם מלווים בהדרכה קולית באוזניות בעברית! ולומדים על העיר ועל כל מה שרואות עיניכם. זו דרך מצוינת לראות את אמסטרדם בצורה חווייתית ולצאת עמוסים בידע! אורך השיט כשעה.

 לחצו כאן להזמנת שייט תעלות באמסטרדם עם מדריך שמע גם בעברית.

למי שרוצה להנות מהאורות הנוצצים של הלילה באמסטרדם, בשייט הזה מכירים את אמסטרדם בלילה ונהנים מהשינוי באווירה לעומת היום. גם פה תהנו מהדרכה קולית בעברית, שתעזור לכם להבין בדיוק מה אתם רואים. אורך השייט כשעה.

להזמנות שייט לילי לחצו כאן.

ואם אתם חובבי פעילות גופנית משפחתית, שייט עצמאי בסירת פדלים הוא אופציה מצוינת עם ילדים! למי שרוצים לגלות את התעלות של אמסטרדם בקצב שלהם, ניתן לשכור סירת פדלים ולדווש לאורך התעלות. אורך השייט שעה עד שעה וחצי, והמסלול מותאם למה שהכי מעניין אותכם! במהלך השייט עוברים על פני אתרים מרכזיים בעיר וגם נהנים מהפעילות הגופנית והשלווה על המים. סירה אחת מתאימה לעד 4 אנשים.  

להזמנות לחצו כאן.

תעלות באמסטרדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים טיפים שווים?

יאללה, שלחי לי לאימייל...

דילוג לתוכן