מידע ומדריכים למטייל בפורטוגל

פורטוגל היא מדינת חוף קטנה הממוקמת בדרום מערב אירופה. המדינה גובלת בספרד, ושוכנת בחלקו המערבי של חצי האי האיברי. היא ידועה בחופים מדהימים, בעיירות ציוריות ובמורשת התרבותית העשירה שלה.  אם אתם מתכננים טיול לפורטוגל, יש כמה מקומות שלא תרצו לפספס.

אחד היעדים הפופולריים ביותר בפורטוגל היא העיר ליסבון, בירת המדינה והעיר הגדולה ביותר. ליסבון ידועה במבנים ההיסטוריים שלה, ברחובות המקסימים שלה ובנופים היפים של האוקיינוס האטלנטי. כמה מהאטרקציות שחובה לראות בליסבון כוללות את מנזר ז'רונימוס, מגדל בלם ומוזיאון האריחים הלאומי. שום טיול לפורטוגל לא יהיה שלם בלי ביקור באחת מהעיירות הקטנות והמקסימות של המדינה. אחת העיירות הפופולריות היא העיירה סינטרה, השוכנת באזור ליסבון. סינטרה ידועה בטירות מרשימות כמו דוס מואורוס והארמונות הלאומיים פנה וסינטרה.

יעד פופולרי נוסף בפורטוגל הוא העיר פורטו, השוכנת בצפון מערב המדינה. פורטו ידועה בחופים היפים שלה, בעיר העתיקה המקסימה, ובייצור יין הפורט. חלק מהאטרקציות שחובה לראות בפורטו כוללות את קתדרלת פורטו, ארמון דה בולסה ומוזיאון סראלבס לאמנות עכשווית.

אם אתם מחפשים לחוות את היופי הטבעי של פורטוגל, אזור אלגרבה בדרום המדינה הוא אתר חובה. האלגרבה ידועה בחופים היפים, בכפרי הדייגים המקסימים ובצוקים המדהימים שלו. כמה מהאטרקציות שחובה לראות באלגרבה כוללות את העיר העתיקה של אלבופיירה, את מרינת לאגוס ואת פארק הטבע ריה פורמוסה.

 

דילוג לתוכן