ווטרלנד אילת – פארק המים הכי מדובר בארץ סוף סוף נפתח!

ווטרלנד אילת

ווטרלנד אילת – פארק המים הכי מדובר בארץ סוף סוף נפתח!

אחרי שנים של ציפייה פארק המים ווטרלנד באילת ייפתח בסוף השבוע, צוות האתר יצא בשיא הקיץ אל השמש האילתית הקופחת כדי לבדוק מה הפארק מציע ואת המגלשות השונות. אז כמה זה יעלה כרטיס והאם שווה להגיע?

עדכון: פתיחת הפארק נדחתה ל-1.8.23!
עקבו אחר עמוד הפייסבוק שלנו לעדכונים במידה ויהיו דחיות נוספות.

פארק המים ווטרלנד אילת

הסופ"ש תפתח האטרקציה החדשה של עיר הנופש הדרומית, שהושקעו בה יותר מ-110 מיליון שקל ומשתרעת על שטח של 20 דונם, כוללת 14 מגלשות, בריכת גלים, מתחם ילדים גדול עם שמונה מגלשות נוספות ברמות שונות, מתחמי מזון וברים.

עוד במתחם הפארק: במה למופעים, אולם לכנסים ואירועים, מתחם אוכל מהיר, מסעדת בשרים ואזור מלתחות רחב ידיים ומאובזר.

קצת על המגלשות

מתחם המגלשות הוא החדשני והיחיד מסוגו בארץ. עופר גלזר, אחד מיזמי הפרוייקט, אמר "הבאנו את המוצרים הכי טובים שיש, הכל הוזמן מהולנד. יכולנו להביא את הכל בשליש מחיר מטורקיה, כמו גם את הדשא הסינטטי, אבל לא רצינו להתפשר".

המתחם כולל שלושה מגדלים, שהגבוה שבהם הוא בגובה 24 מטרים – הגבוה ביותר במזרח התיכון. 14 מגלשות מתפתלות מטה מטה ממרומי שלושת המגדלים, כל אחת מהן מציעה חוויה אחרת, ייחודית ומסעירה.

מגדל מספר 1 – למכורים לאדרנלין, סוגי מגלשות:

לאמיצים – מגלשות ה-KAMIKAZE-X: מגלשות אקסטרים שיורדות מגובה של 24 מטר (כבניין בן 8 קומות!!!). המגלשות תלולות ומהירות ולגולשים מובטח קצב לב מואץ והמון התרגשות. חובבי האקסטרים שהתנסו במגלשה הרעיפו שווחים.
קומפלקס RACE WATERLAND: קומפלקס מגלשות מרוץ מהירות, כיפיות ותחרותיות. במגלשות גולשים על הגב או עם מזרן על הבט. בעתיד יתקיימו תחרויות בין הגולשים ב-4 מסלולים נפרדים, על התואר אלוף הפארק, בשילוב שעוני מדידה יחודיים אשר ימדדו את מהירות וזמני הגלישה של המתחרים המוצגים על גבי מסך לד גדול.
מגלשת ה-IT-SNAKE: גלישה מאתגרת במיוחד המשלבת מהירות תגובה עם חוויית משחק מרגשת, הדורשת מהירות מחשבה וזריזות כדי לצבור נקודות תוך כדי הגלישה המהירה. כשאנחנו ביקרנו בפארק החווית משחק עוד לא עבדה, אבל הבטיחו לנו שתעבוד עד הפתיחה.
מגלשת ה-DOWN4FUN: מגלשה מפותלת ומהירה.

מגדל מספר 2 – לחובבי ההרפתקאות, 2 סוגי מגלשות:

מגלשת SLIDE STORY 3D: חוויה ראשונה מסוגה בארץ! גלישת חוויה דרך תכני וידאו מפתיעים, המוקרנים בתוך המגלשה, בחושך מוחלט, על גבי ערפילי מים בטכנולוגיית תלת מימד חדשנית בשילוב אפקטים יחודיים של סאונד ותאורה, המתפרצים ומקפיצים את הגולשים.
מגלשת ה-BOOGIE S’LET: מגלשת מסיבות שמחה ונועזת, עם מוסיקה מקפיצה שמלווה את הגולשים, בשילוב אפקטים וסאונד מרהיבים.
מגלשת SLIDE&LIGHT: מגלשת אורות המציגה מופע ססגוני, מתפתל וקסום עם אפקטים מרהיבים ומפעימים ביופיים אשר מעבירים את הגולשים חוויית רגשות בזמן הגלישה.

מגדל מספר 3 – לחובבי האבובים:

3 מגלשות IT SPEED: מגלשות אבובים בהן ניתן לגלוש על אבוב לגולש יחיד או על אבוב זוגי. מגלשות מהירות ומשעשעות, חווייה נוסטלגית ומשמחת.
חשוב לי לציין שבגלל השמש הקופחת של חודש יולי והמי הבריכות שאינם מקוררים – חלק מהגולשים ציינו כי החום בתוך המגלשה היה בלתי נסבל.

עוד במתחם

מתחם עולם הילד עם 8 מגלשות מים ברמות שונות, מותאמות לגילאים השונים וכן מתקני חוויה, בהם פסנתר מים לנגינה משעשעת בעזרת הרגליים, משחק אתגר הדליים, אופני כושר במים, נדנדות "עלה ורד", דלי מים ענק מתהפך, שולחן משחקי מים, פטריות מתיזות, דקלים וקשתות מתיזי מים ועוד.
יש גם בריכת אבובים מתנגשים, בה יוכלו הילדים לנהוג את האבוב באמצעות מנוע חשמלי ובאמצעות תותח מים הממוקם על הגה האבוב להשפריץ מים אחד על השני אשר לא עבדו בזמן הביקור שלנו בפארק.

מתחם הילד בפארק המים החדש באילת ווטרלנד

חשוב לציין כי כל מתחם עולם הילד אינו מוצל, עובדה בעייתית כאשר מטיילים עם ילדים קטנים בעיקר בחודשי הקיץ הלוהטים.

מתחם בריכת הגלים – בריכה עם מים שקטים ב עומק משתנה (עד 180 ס"מ) שפתאום מתנשאים לגובה גלים ובמשך 10 דקות מטלטלים ומקפיצים.

מתחמי המזון יכללו מסעדת בשרים, ביץ' בר המשקיף אל הים וחנות נוחות, שאליהם יכולים להיכנס גם לקוחות שאינם אורחי הפארק. בנוסף, מתחם מזון מהיר ובו 4 סוגי מטבחים שונים: אמריקאי, איטלקי, אסיאתי וטורקי.

טיפים חשובים למבקרים

ריכזנו לכם טיפים שישדרגו את החוויה בפארק:

  • תביאו נעלי מים! הדשא הסינטתי והבטון ברחבי הפארק התחממו מאוד בשעות הבוקר ואי אפשר היה ללכת. בעתיד יהיה חנות נוחות במתחם הפארק מים בה תוכלו לרכוש נעלי מים.
  • מספר מקומות החנייה מצומצם מאוד, מומלץ מאוד להשתמש בתחבורה ציבורית / מוניות.
  • אם אתם מבקרים בחודשי הקיץ, עדיף להגיע לפארק בשעות הערב.
    התאורה מאוד מיוחדת והחום נסבל עד נעים.

לוגיסטיקה

איפה? בוויז: "ווטרלנד".
במקום שבעבר הייתה "עיר הסרטים" המיתולוגית.

מתי? ווטרלנד, פארק המים של אילת, יפעל כ-10 חודשים בשנה.
בחודשי הקיץ ובחגי ישראל יפעל הפארק גם בשעות הלילה. לאחר סיום פעילות היום, הוא ייפתח שנית לקהל בשעה 20:00 ועד חצות. המתקנים יוארו בתאורת לילה צבעונית שתעניק קסם נוסף לחוויית הפארק. כל מתקני הפארק יפעלו גם בשעות הלילה.

פארק יום

שעות פעילות:  10:00-18:00
מחיר כניסה: מגיל שנתיים ומעלה – 120 ₪ ברכישה מראש באתר האינטרנט (160 ₪ בקופת האתר)
תושבי אילת, מגיל שנתיים ומעלה – 100 ₪ ברכישה מראש באתר האינטרנט (130 ₪ בקופת האתר).

פארק לילה

שעות פעילות: 20:00-24:00 (בחודשי הקיץ ובחגי ישראל)
מחירי כניסה: מגיל שנתיים ומעלה – 110 ₪ ברכישה מראש באתר האינטרנט (140 ₪ בקופת האתר)
לתושבי אילת, בכפוף להצגת תעודת תושב, מגיל שנתיים ומעלה – 90 ₪ ברכישה מראש באתר האינטרנט (120 ₪ בקופת האתר).

מומלץ לרכוש מראש, כיוון שהפארק ייסגר למבקרים נוספים כשיגיע למכסת המבקרים המותרת.
קיימים מבצעים רבים במועדוני צרכנות וועדי עובדים: ביחד בשבילך, חבר, בהצדעה, הייטקזון וכו'.

צמידים דיגיטליים ישמשו כאמצעי תשלום.

יזמי הפרויקט, עופר גלזר ורן אקשטיין, מתגאים בתכנון מערך ממוחשב לרכישת כרטיסי הכניסה לפארק ושימוש בצמיד חכם שמשמש ארנק אלקטרוני נטען שבאמצעותו ניתן לשלם בכל תחנות הפארק – בכל מתחמי המזון, לשכור לוקרים, לרכוש מזכרות ועוד.
לא יצא לנו להתנסות בצמידים בפארק המים כיוון שהמערכת עוד לא עבדה. מניסיון בפארקים באירופה שמשתמשים בצמיד כאמצעי לתשלום, זה מייעל מאוד את הבילוי בפארק. לא צריך להסתובב עם ארנק או מפתח.

יצא לכם לבקר בפארק ווטרלנד? כתבו לנו את דעתכם בתגובות 🙂

רוצים להיות מעודכנים כאשר עולים המלצות על מסלולים חדשים בבלוג?
היכנסו לעמוד הפייסבוק / הירשמו לניוזליטר / עקבו אחר ערוץ הטלגרם של הבלוג.

שיר ים פסקה

שיר ים פסקה

אני בעלת הבלוג טיולים צ'ק אין-אאוט, בו אני מתעדת את הטיולים שלי בארץ ובעולם. תוכלו למצוא הרבה המלצות מה לעשות בכל יעד, אטרקציות מגניבות, מקומות לינה שווים, סיורים מגניבים, מסלולי טבע שלא כדאי לפספס, מסעדות עם אוכל צמחוני ועוד המלצות שוות.

שתמיד נטייל,
שיר ים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ווטרלנד אילת

לפי אזורים

חיפוש

חיפוש

חיפושים נפוצים

המלצות חמות

רעיונות נוספים

סופ"ש הקרוב

רוצים המלצות מה לעשות בשבת?

תוכן נוסף

רוצים טיפים שווים?

יאללה, שלחי לי לאימייל...

דילוג לתוכן