תקנון פורטל

Check in\out הינו אתר תיירות ופנאי. הגולשים נעזרים באתר כדי לתכנן את הטיול שלהם ולקבל מידע על: מסלולים מומלצים, מקומות לינה, עגלות קפה ומסעדות מומלצות בקרבת, מקום ליעד הטיול, אטרקציות תיירותיות, מדריכי טיולים ורעיונות לפעילויות.

הפורטל הינו אזור באתר בו ספקי תיירות מוזמנים להירשם ולהציע את שירותם. חזון הפורטל הנו שיפור יכולת איתור מידע באינטרנט לטובת הגולשים באתר. התוכן באזור הפורטל אינו נערך על ידי צוות האתר, אלא על ידי ספקי השירות. אין הנהלת הפורטל אחראית על המידע המפורסם מטעם ספקי התיירות באיזורים השונים בפורטל, לרבות נכונותו, דיוקו או שלמותו. באחריות הספק לספק תוכן מקורי, תמונות בעלות רישיון לשימוש מסחרי שאינן מכילות ילדים. 

שימוש ראוי בפורטל

המשתמש מתחייב שלא להעלות, לאחסן או להפיץ באמצעות הפורטל תכנים הנמנים עם אחד או יותר מהבאים, או ליצור קשר למטרות הבאות. פעולה מבין אלו תיחשב כשימוש לרעה בפורטל ובחוסר תום לב:

  • תכנים בלתי חוקיים או שנועדו לביצוע פעולות לא חוקיות.
  • תכנים בעלי אופי של השמצה, הטרדה, הסתה אישית, פגיעה וכו’.
  • תכנים הכוללים וירוסים ותוכנות העלולות לפגוע בפורטל או במשתמשים אחרים.
  • תכנים הפוגעים בפעילות הפורטל או במשתמשי הפורטל.
  • תכנים המפירים או הפוגעים בזכויות יוצרים.
  • הפצת דואר זבל (SPAM) שלנמענו אין צורך בו או בניגוד להוראות החוק העוסקות בכך.
  • המשתמש מתחייב לספק פרטים נכונים בלבד להרשמה לפורטל.

הגבלת אחריות

אין הנהלת הפורטל אחראית על המידע המפורסם מטעם ספקי התיירות באיזורים השונים בפורטל, לרבות נכונותו, דיוקו או שלמותו.

הנהלת הפורטל אינה מתחייבת שפעולת הפורטל לא תופרע או שתתנהל ללא הפסקות, ללא תקלות, טעויות או כשלים, מסיבות כלשהן, בין אם לצרכי שדרוג או שינוי ובין אם עקב תקלות תוכנה, חומרה, תקשורת וכדומה.

הנהלת הפורטל לא תהיה חבה בגין כל נזק ו/או אובדן ו/או הפסד ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד, תוצאתי ו/או עונשי, הנובע ו/או קשור לפעילויות. המידע המתפרסם בעמודי הספקים השונים הינו תוכן שסופק על ידם והם אלו שמבצעים ומספקים את המופיע בעמודי הפרסום. צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לערוך/למחוק כל פרסום של ספקים באתר וכן לערוך הודעות ותכנים של גולשי האתר, מכל סיבה, גם אם אינה נראית מוצדקת. ישלח מייל על ביצוע שינוים. 

במידה ונתקלת במידע שגוי או לא מדויק, או מכל סיבה אחרת, ניתן ליצור קשר עם הנהלת הפורטל באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני portal@check-in-out.com.

תאריך עדכון: 08/02/2023

תנאי שימוש באתר Check In/Out

דילוג לתוכן