הולך בברלין

הדרכה בתפירה עילית/סיורים לסקרנים בלבד

דברו איתנו

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם

קצת עלינו

פעילותי החלה עוד בשנת 2009. כמו בעיסוקי הקודם - עיתונות - אני מקפיד לחשוף את המטייל לא רק אל המכונים אתרי החובה כי אם אל סודות הבית, קרי אל ברלין של היומיום, זו הנסתרת מעין התייר. בהיות ברלין אוקינוס של חויות שלא ניתן להקיף בביקור אחד אלא רק קמצוץ מאלה אני מקדים ושואל את הפונים אלי מהם תחומי הענין העיקריים שלהם ובהתאם לתשובות מגבש את המסלול שלעולם הוא יחודי. התוצאה: אין סיור דומה דומה למשנהו.

איפה הסיורים?

סוגי סיורים

חיי לילה טיולי יום יוצאים לטבע משפחות עירוני קולינרי

אנחנו מטיילים עם

זוגות יחידים משפחות מתאים לשומרי שבת נגישות קבוצות תרמיאלים

שפות

עברית

המומחיות שלנו

איש איש וטעמו, אין נושא שאני פוסח עליו. היסטוריה, אמנות, ארכיטקטורה, פוליטיקה, עינוגים, יהדות, פארקים,, ספורט, שווקים, בילויים, צילום, פנאי, קולנוע, עיצוב, עינוגים, ספרות, נשים, גרפיטי, הגירה, טבע, מדע, מגדנות, מוסיקה, נאציזם, מסעדות, קומוניזם, הכל מכל בכל. שלא במקרה מאחורי שיאן הסיורים כבר 13 מפגשים איתי ועוד היד נטויה.

דברו איתנו

מידע נוסף

סיורים פרטיים: כן
שירותי הסעות: לא
עקבו אחרינו:

טיפ של מקומיים

THAI WIESE הסמוך לתחנת התחתית KONSTANZER STRASSE הוא ארוע המתקיים מדי שבת וראשון שבוע בפרויזן פארק ובו נהנים הבאים בשעריו ממבחר אין סופי של עמדות אוכל רחוב נוסח המטבח התאילנדי. בואו בשעת צהרים כשאיתכם מים ומפיות, פרסו מחצלת, התרווחו, שלחו נציג ללקט מספר מנות אותן תחלקו ביניכם, ראיתם כי טוב צאו לסיבוב נוסף. https://thaipark.de/

מה אומרים עלינו?

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
דילוג לתוכן